Anlamlı Genel kurul

Kısa adı Derinder olan Derindere Mahallesi  Sosyal Yardımlaşma dayanışma Koruma Yaşatma Geliştirme Derneği 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Mahalle halkını temsilen önemli şahsiyet ve üyelerin katıldığı Genel Kurul’a Trabzon Beşikdüzü Şahmelikliler Derneği Başkanı aynı zamanda sinema oyuncusu  Muzaffer Uzun Yılmaz ile Finans Yönetim Uzmanı İsmet Saral katıldı.

Divan Başkanlığını Hasan Birkan, Başkan Yardımcılığını Mustafa Birkan ve katip üyeliğini de Oğuzhan Birkan’ın yaptığı genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Dernek kurucu Saymanı Ahmet Birkan’ın mali Raporu okumasının ardından kurucu Başkan derneğin faaliyet raporunu okudu.

Tüzük değişikliklerinin yapıldığı Genel Kurulda yapılan seçimlerde Yönetim Kurulu Üyeliklerine Hayrettin BİRKAN, Ömer ŞENOL, Ahmet BİRKAN, Ramazan KOÇ, Kenan BİRKAN,Mesut YAZICI, Ahmet Hamdi BİRKAN,Ferşat BİRKAN,Abdullah DURKAYA, Yunus YILMAZER,Remzi BİRKAN,Osman KOÇ, Furkan BİRKAN, Ali BİRKAN, Denetim Kurulu Üyeliklerine ise; Ali Rıza KOÇ, Faik BİRKAN, Recep BİRKAN, Abdurrahman TOPEL, Süleyman KALDIRIM ve Celal KOÇ oy birliği ile seçildi.

Derneğin amaç ve çalışma anlayışı üzerinde görüşlerin dile getirildiği Genel kurul dilek ve temenniler ardından Mevcut Başkan’ın teşekkür konusmasıyla sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir